Kodėl ADHD koučingas?

Aš buvau ten. Po ilgų metų savęs paieškų ir pažinimo, turėjau nuomonę, kad aš esu per daug impulsyvus ir per daug svajojantis žmogus, kad galėčiau siekti rimtų tikslų. Padrika rutina ir vis stipriau banguojantys ADHD simptomai. Galvojau, kad neuroįvairovės žmogui planuoti ir vykdyti yra per daug sudėtingas procesas. Per daug tikslų, per daug įkvėpimų, per daug toli tikslas. Pasirodo, koučingas neduoda instrukcijų, kaip gyventi ir kokius sprendimus priimti. Koučingo sesijų metu ieškomi atsakymai ir jų metu keičiasi mąstysenos modelis (mindset). O ar reikia imtis veiksmų pajauti pats.

Koučingas suveikė
Mano pirmosios koučingo sesijos vyko su Aida Akstiniene/ACC, kuri puikiai suprato neuroįvairovės mąstyseną. Koučingo sesijose ieškojome aiškumo kiekvienai situacijai. Man nereikėjo aiškinti savo ADHD, ji tiesiog suprato. Kartu dirbome, kad sužinotume, ką man reškia ADHD ir kaip geriausiai galėčiau panaudoti savo stipriąsias puses. Tai, ką išsigryninau sesijų metų, atsirado ir kasdienoje. Taip atsirado adhdpersonos projektas, darbas mokykloje ir sprendimas, kad vis dėl to reikia vaistų. Kad pagaliau reikia lipti iš aukos vaidmens ir nebeieškoti kaltų. Koučingas yra pokalbis su kryptim, o tai labai padeda ADHD asmenims nepamesti core temos ir tikrojo prioriteto. Išlaikyti fokusą, net kai ADHD simptomai suintensyvėja. Koučingas ir toliau man padeda išlaikyti kryptį, bei priimti save ne kaip diagnozę, bet kaip visą visko visumą.

Noriu, kad jūs tai turėtumėte
Po tiek daug laiko, praleisto bandant išsiaiškinti savo ADHD, koučingas padėjo man pasijusti, kad galiu su juo dirbti. Aš tiesiog noriu suteikti kitiems žmonėms tokią pačią patirtį. Priimti save, susitelkiant į stipriausias savybes.

ADHD koučingas gali padėti atskleisti savo galimybes.

Kaip? Koučingas – tai erdvė, kurioje galite dirbti su tuo, kas jums svarbiausia bet kurioje gyvenimo srityje – darbe, moksle, namuose ar ateities planuose. Kalbėsime ir tyrinėsime, kurios savybės yra stipriausios. Kalbėsimės, kur yra kliūtys ir kaip ADHD būdu pereiti prie veiksmų.

Tai partnerystė

Dirbsime kartu ties tuo, kas jums svarbiausia, kaip lygiaverčiai partneriai. Koučingas – tai bendradarbiavimas, o ne nurodinėjimas, kas jums geriausiai tinka. Kažkas, kas jus supranta. Turiu ADHD, todėl žinau, iš kur “viskas” ateina. Tai reiškia, kad nereikės aiškinti, kas esate, kaip veikia jūsų smegenys, kokie pasirinkimo motyvai ar kodėl susiklostė tokia situacija. Todėl turėsime daugiau laiko susitelkti į jus.

Jūs esate ekspertas

Jūsų patirtis su ADHD yra unikali, ir jūs visą gyvenimą kaupėte žinias apie savo ADHD bruožus. Mes padėsime jums atskleisti šią informaciją ir visapusiškai ja pasinaudoti, kad galėtume sukurti jums tinkantį požiūrį.

Stipriosiomis savybėmis pagrįstas požiūris

Tikiu, kad reikia dirbti atsižvelgiant į žmonių stipriąsias puses. Dėl ADHD poveikio šios stiprybės gali būti neatrastos arba pamirštos. Į sesiją atsineškite bet kokią jums rūpimą temą ar klausimą. Jos metu ieškosime šviesiausios krypties ir jei pajausite, jog kylą noras tą linkmę eiti, galėsime aptarti ir sekančius žingsnius to link.

Koučingo sesijos kaina 35eur/1val.

Apsaugos kodas:
security code
Prašome įvesti apsaugos kodą:

Tvirtinu

1 comment
  1. Unikali patirtis. Sunku sudėti į žodžius, kaip išreikšti dėkingumą po sesijų su Rūta.
    Pirmą kartą gyvenime man nereikia jaustis, jog turiu teisintis savo koučeriui dėl tam tikrų situacijų gyvenime, kurios privedė prie esamų aplinkybių. ADHD spektras ir visi to užkulisiai suprantami iš pusės sakinio. Tai taip palengvina procesą, kai žinai kad vedlys žino ką išgyveni, kas vyksta.
    Ir tas su meile atsargus vedimas link atsakymų. Be patarimų “kaip reiktų gyventi, elgtis, mąstyti”, tačiau užduodami skalpelio aštrumo klausimai, kurių atsakymai atveda į esmę. Visi atsakymai slypi mumyse, tačiau ne kiekvienas gali padėti juos atsakyti. Rūta yra tas retas vedlys, kuris GALI.
    Dar pridėkime gerą humoro jausmą! Nes niekas taip nepadeda kaip juokas 🙂 kad tie emocijų “linksmieji kalneliai” nebūtų vien minoras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *